Меню
Герої не вмирають
Банери

З  30 грудня 2016 року в Центрі надання адміністративних послуг тимчасово призупиняється прийом заяв на видачу витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, оскільки з 01.01.2017 р. нормативна грошова оцінка не буде дійсною до прийняття нового коефіцієнту індексації. Про дату відновлення надання даної адміністративної послуги буде повідомлено додатково.

З 01 січня 2017 року змінено розмір адміністративного збору за  проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, зокрема:

1) 0,3 мінімальної заробітної плати – за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою (480 грн.);

2) 0,1 мінімальної заробітної плати – за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію (160 грн.).

З 01 січня 2017 року змінено розмір адміністративного збору за  проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно – 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб  і становить 160 грн.

Адміністративний збір рахується з врахуванням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери