Меню
Герої не вмирають
Банери

Громадські роботи як одна із активних форм сприяння зайнятості населення є одним із пріоритетних напрямків роботи Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Адже це можливість забезпечити шукачів роботи хоча б тимчасовою оплачуваною роботою. Хороших успіхів у цьому напрямку роботи  вдалося досягти завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування – Здолбунівською міською та сільськими радами. Саме потреби громади і визначають сьогодні перелік робіт, до яких залучаються безробітні.

Щороку влітку сільські ради отримують відчутну підтримку тимчасових працівників, що направляються службою зайнятості на громадські роботи на будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери.

Завдяки 18-ом безробітним, які були залучені до громадських робіт, вдалося  провести  ремонтні роботи приміщення будинку культури с. Гільча Друга, клубу с. Залісся Урвенської сільської ради, відремонтовані дві автобусні зупинки.

Співпраця з центром зайнятості для нас є надзвичайно важливою,- стверджує сільський голова Лідія Михайлівна Балабат. – Адже допомагає вирішити чимало наболілих питань. В червні поточного року наша сільська рада стала переможцем щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2019 року “ Створення місцевої пожежної команди в с. Гільча Друга Здолбунівського району”. Завдяки підтримці центру зайнятості  нині у селі працюють троє безробітних громадян, виконують підготовчі та будівельні роботи на майданчику, де буде облаштована територія для пожежної команди. Функціонування пожежної команди на території Урвенської сільської ради дозволить мінімалізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців навколишніх сіл.

Добре, коли справи громади знаходять підтримку та розуміння людей, не байдужих до своєї роботи.

Анонси подій
Банери

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031