Меню
Герої не вмирають
Банери

Однією з дієвих форм матеріальної підтримки для безробітних є громадські або роботи тимчасового характеру. Такі суспільно корисні роботи сприяють тимчасовій зайнятості населення, мотивації людини до праці та є засобом переходу до постійного працевлаштування.

Залучити до робіт тимчасового характеру вирішили спеціалісти Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості і пана Богдана, який був звільнений з посади начальника відділу поштового зв’язку і майже п’ять місяців марно намагався знайти роботу. Основною причиною складності пошуку роботи був віддалений регіон проживання.

До пропозиції участі у тимчасових роботах у ТОВ “МЕТАЛКРАФТ”, що знаходиться у сусідньому населеному пункті за місцем проживання пана Богдана, безробітний поставився з пересторогою, але погодився.

Користь від тимчасових робіт подвійна: роботодавцю такий вид робіт дає можливість, не вносячи змін у штатний розклад, залучати безробітних до виконання цих робіт, а безробітний отримує стимулювання мотивації до праці і матеріальну підтримку. Будучи працьовитим, наполегливим та відповідальним, пан Богдан себе гарно зарекомендував, тож керівник ТОВ “МЕТАЛКРАФТ” оформив свого працівника на постійне місце роботи.