Меню
Герої не вмирають
Банери

Однією з дієвих форм матеріальної підтримки для безробітних є громадські або роботи тимчасового характеру. Такі суспільно корисні роботи сприяють тимчасовій зайнятості населення, мотивації людини до праці та є засобом переходу до постійного працевлаштування.

Залучити до робіт тимчасового характеру вирішили спеціалісти Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості і пана Богдана, який був звільнений з посади начальника відділу поштового зв’язку і майже п’ять місяців марно намагався знайти роботу. Основною причиною складності пошуку роботи був віддалений регіон проживання.

До пропозиції участі у тимчасових роботах у ТОВ “МЕТАЛКРАФТ”, що знаходиться у сусідньому населеному пункті за місцем проживання пана Богдана, безробітний поставився з пересторогою, але погодився.

Користь від тимчасових робіт подвійна: роботодавцю такий вид робіт дає можливість, не вносячи змін у штатний розклад, залучати безробітних до виконання цих робіт, а безробітний отримує стимулювання мотивації до праці і матеріальну підтримку. Будучи працьовитим, наполегливим та відповідальним, пан Богдан себе гарно зарекомендував, тож керівник ТОВ “МЕТАЛКРАФТ” оформив свого працівника на постійне місце роботи.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери