Меню
Герої не вмирають
Банери

Уже незабаром між лікарськими амбулаторіями Здолбунівщини будуть розподілені швидкі тести на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції. Як повідомили у комунальному закладі охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», тестування проводитимуть безкоштовно, добровільно, з дотриманням конфіденційності.

Варто пам’ятати про те, що ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) вражає і поступово знищує клітини імунної системи людини, які захищають організм від інфекцій. ВІЛ призводить до розвитку цілого комплексу захворювань – СНІДу (синдрому набутого імунодефіциту). ВІЛ може жити в організмі людини багато років, не викликаючи ніяких симптомів, і передаватися іншим людям, перш ніж з’являться якісь ознаки СНІДу.

У лютому 2018 року у нашій країні офіційно зареєстровано 1489 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України. У Здолбунівському районі станом на 1 квітня 2018 року на обліку перебуває 92 ВІЛ-інфікованих особи, серед яких четверо дітей. Тому медики закликають громадян свідомо ствитися до свого здоров’я.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій