Меню
Герої не вмирають
Банери

Невдовзі у с. Здовбиця Здолбунівського району стартує будівництво лікарської амбулаторії. Усього на Рівненщині зведуть 34 заклади, кошти на які надійдуть з державного бюджету.

«Людям потрібна якісна первинна медицина у сільській місцевості, а її готові надавати наші лікарі. Але медикам потрібні нормальні умови для роботи, житло, транспорт і хороша зарплата. Усе це передбачено ініціативою Президента України щодо доступності та якості медпослуг на селі. Загалом на будівництво амбулаторій для Рівненщини передбачили державну субвенцію 232 мільйони гривень», – зазначає голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Затвердженню проектів в Мінрегіонбуді та МОЗ передувала величезна робота. Починаючи з лютого, в обласній адміністрації відбувалися консультації з керівниками райдержадміністарцій, ОТГ, лікарями. Місцева влада повинна забезпечити мінімум 20% співфінансування, а також відвести земельну ділянку під будівництво. Проекти будівництва амбулаторій передбачають і зведення житла для лікарів, а також закупівлю автотранспорту.

Тож у центрі с. Здовбиця побудують амбулаторію з житлом для трьох – чотирьох лікарів.

Типові проекти будівництва сучасних амбулаторій, розроблені Мінрегіоном

Нагадаємо, державою визначено чітку мету – якісна первинна медицина на селі. Створення спроможної мережі передбачено Законом України «Про підвищення якості та доступності медичного обслуговування у сільській місцевості». Реформа охорони здоров’я передбачає насамперед зменшення кількості звернень людей до вторинної медичної ланки.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031