Меню
Герої не вмирають
Банери

Безробітні Здолбунівського районного центру зайнятості здобувають права на керування великогабаритною сільськогосподарською технікою та комбайнами.

З підготовкою до весняно-літніх польових робіт тракторні парки підприємств поповнюються новою, здебільшого іноземного виробництва, сільськогосподарською технікою, яку мають обслуговувати кваліфіковані працівники. У зв’язку з цим на замовлення підприємств району Здолбунівський районний центр зайнятості організував підвищення кваліфікації для двох груп слухачів за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А2» та «В1». Навчання проходить у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з використання бази навчального центру ПрАТ «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство» в смт. Мізоч Здолбунівського району.

В навчальному процесі слухачі отримають нові знання під час загальноосвітньої підготовки: основи галузевої економіки та підприємництва, основи правових знань, інформаційні технології та техніку пошуку роботи; під час професійно-теоретичної підготовки: будову сільськогосподарських машин, комплексну систему технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки, правила дорожнього руху, основи безпеки руху та охорону праці. Також, в програмі навчання передбачено виробниче навчання та виробнича практика, яку слухачі будуть проходити на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

До навчання в групу «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А2» залучено 9 чоловік, а до групи «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «В1» – 8 чоловік.

Фахівці центру зайнятості завжди готові співпрацювати з керівниками підприємств району для вирішення питання у потребі працівників із залученням їх до професійного навчання.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031