Меню
Герої не вмирають
Банери

Днями стартували ремонтні роботи у приміщенні Здолбунівського районного інклюзивно-ресурсного центру. Цей заклад було створено у липні цього року рішенням Здолбунівської районної ради.  Створили його відповідно до Меморандуму про співпрацю, який торік підписали дружина Президента України Марина Порошенко та голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Приміщення для такого закладу мало відповідати певним вимогам, зокрема бути розташованим на першому поверсі. Тож було визначено, що установа працюватиме у приміщенні по вул. Незалежності, 64-Б. Нині у ньому тривають ремонтні роботи, після завершення яких у наступному році тут діятиме заклад, де дітям з особливими потребами надаватиметься психолого-педагогічна допомога, забезпечуватиметься їх системний кваліфікований супровід. Необхідні консультації у цій установі зможуть отримати і батьки або законні представники таких дітей.

– Заклади, які надають комплекс послуг дітям з особливими освітніми потребами, з ініціативи дружини Президента України створюють нині по всій Україні. Вчора під час засідання Ради регіонального розвитку про інклюзивно-ресурсні центри згадував і Президент, наголошуючи, що держава десятки років «не помічала» таких дітей та не створювала необхідних для їхнього розвитку умов. Наразі ж політика держави – забезпечити функціонування ІРЦ в кожному районі, – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 



Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031