Меню
Герої не вмирають
Банери

Нещодавно у приміщенні Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області було проведено чергову зустріч у вигляді «круглого столу» по роз’ясненню актуальних новин податкового законодавства.

У ході засідання заступник начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Катерина Торгонська розповіла учасникам про новації в адмініструванні податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, про зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску, тощо. Особливу увагу присутніх акцентували на порядку включення громадських об‘єднань до Реєстру неприбуткових установ та зміну ознак неприбутковості.

Представникам бізнесу нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору та закликали працювати тільки у правовому полі, не порушуючи законодавство про працю. Також нагадали про застосування електронних сервісів від ДФС України, які розміщені на веб-порталі за адресою:www.sfs.gov.ua.

На завершення заходу Катерина Торгонська подякувала всім за плідну співпрацю та запевнила представників бізнесу у підтримці та наданні необхідної професійної допомоги у питаннях роз’яснення податкового законодавства. Всі присутні на заході отримали зразки друкованої продукції та вичерпні відповіді на свої запитання.