Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних батьків, які мають дітей шкільного віку, провели профорієнтаційний семінар «Роль батьків у профорієнтації», з метою долучення батьків до підвищення світогляду дитини про світ професій, визначення майбутньої професії та навчального закладу.

Учасників заходу поінформували про основну формулу вибору професії, важливість її на різних етапах розвитку дитини у пізнанні світу професій, у самопізнанні, при виборі майбутнього фаху, у розгляді пропозицій різних навчальних закладів та умов навчання у них. Батьків проінформували про інноваційний інтерактивний програмний продукт із застосуванням віртуальних елементів та діагностичну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» для он-лайн профорієнтаційного консультування, та роздали інформаційні буклети: «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», «Навігатор вибору професії».

Гостя семінару – провідний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук – поінформувала присутніх батьків про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, звернула увагу на права дитини. Учасники отримали інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога», «Твої права – твій надійний захист (правові орієнтири для кожної дитини)» та «Протидія домашньому насильству».

Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031