Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних батьків, які мають дітей шкільного віку, провели профорієнтаційний семінар «Роль батьків у профорієнтації», з метою долучення батьків до підвищення світогляду дитини про світ професій, визначення майбутньої професії та навчального закладу.

Учасників заходу поінформували про основну формулу вибору професії, важливість її на різних етапах розвитку дитини у пізнанні світу професій, у самопізнанні, при виборі майбутнього фаху, у розгляді пропозицій різних навчальних закладів та умов навчання у них. Батьків проінформували про інноваційний інтерактивний програмний продукт із застосуванням віртуальних елементів та діагностичну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» для он-лайн профорієнтаційного консультування, та роздали інформаційні буклети: «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», «Навігатор вибору професії».

Гостя семінару – провідний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук – поінформувала присутніх батьків про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, звернула увагу на права дитини. Учасники отримали інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога», «Твої права – твій надійний захист (правові орієнтири для кожної дитини)» та «Протидія домашньому насильству».

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930