Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості долучилася до Всесвітнього дня права проведенням різноманітних інформаційних групових заходів для безробітних громадян, учнівської молоді загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з метою підвищення поінформованості про права та свободи людини, активної громадської позиції на будування майбутнього не тільки для нас самих, але й для наших нащадків.

Розпочався Тиждень права семінаром для батьків, які перебувають на обліку у службі та мають дітей шкільного віку, метою якого було підкреслення важливості активної допомоги для дитини від найдорожчих та найрідніших людей – батьків – у пізнанні світу професій та виборі майбутньої професії, навчального закладу та усвідомлення прав своїх дітей.

На заході присутніх батьків ознайомили з основними аспектами головної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба», необхідністю врахування усіх нюансів при виборі навчального закладу, розповіли про діагностичну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» та роздали буклети «Навігатор вибору професії» і «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю».

– Наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх – цим ми будуємо майбутнє для наших дітей та нащадків, – підкреслила значимість Всесвітнього дня прав людини начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус, ознайомила присутніх з історією створення цього дня та роздала вибірку статей з Конвенції ООН про права дитини.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930