Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості спілкувалися про важливі актуальні питання з безробітною молоддю.

– Людина, від якої залежить ваше працевлаштування – це ви самі. Вам треба бути готовим до діяльності, що має назву «пошук роботи», – такими словами розпочала захід начальник відділу активної підтримки Надія Білоус.

Присутнім наголосили, що успіх у пошуку роботи залежить від активної життєвої позиції, професіоналізму, володіння методами пошуку роботи, навичок спілкування з роботодавцями. Їх проінформували про актуальні вакансії, можливість проходження професійного навчання на курсах служби зайнятості, зокрема у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Спілкувалися під час семінару і про наслідки тіньової зайнятості для населення, зокрема для молоді. Як це впливає на майбутнє, на соціальний захист людей пенсійного віку, розповіла гість заходу – начальник відділу обслуговування громадян Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Лещенко.

Активне обговорення відбулося, коли йшлося про запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми. Організатори семінару підготували огляд ситуації з торгівлею людьми відповідно до досліджень міжнародної організації з міграції. Спілкувалися учасники заходу і про причини та наслідки міграції, правила безпечної міграції та працевлаштування. Ці теми є актуальними для молоді, адже саме молоді люди найчастіше вирушають на чужину у пошуках кращого життя, заробітку. Учасники семінару отримали інформаційні листівки «Небезпеку видно не відразу».

Про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги розповіла в.о. начальника відділення Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930