Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар «Молодь на ринку праці» для безробітної молоді, запросивши представників соціальних служб району. Завданням організаторів було підвищити інформованість молоді про ситуацію на ринку праці щодо працевлаштування, про пенсійне законодавство та можливість отримання юридичної підтримки.

Фахівець районної філії Надія Білоус ознайомила учасників з актуальними вакансіями на ринку праці району, сучасними вимогами роботодавців, основними аспектами пошуку роботи, можливістю проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області Світлана Жовтанюк звернула увагу молоді на чинне пенсійне законодавство щодо вимог наявності стажу при виході на пенсію за віком, на важливість легальної зайнятості та її переваги. «До пенсії молодим особам, звісно, далеко, але час плине швидко, у житті трапляються різні ситуації та моменти, вирішення яких потребує наявності стажу. Тому про це потрібно думати вже зараз», – зауважила Світлана Миколаївна.

Провідний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Наталія Михальчук поінформувала учасників семінару про можливість отримання безоплатних послуг з надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечення доступу особам до вторинної правової допомоги.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери


Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031