Меню
Герої не вмирають
Банери

Серед безробітних, які перебувають на обліку у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості, є ті, хто має статус учасників АТО. Одним з видів роботи фахівців служби зайнятості є організація та проведення заходів, зустрічей, семінарів, тренінгів тощо, спрямованих на інформування щодо питань реабілітації та адаптації учасників АТО із залученням фахівців різних установ та організацій.

На прохання керівництва районної філії 13 червня тренер з ТзОВ «Вектор успіху» Ольга Михальчук провела для учасників бойових дій тренінг на тему: «Особливості адаптації учасників військових дій в умовах мирного життя». На вибір теми вплинули особливо актуальні питання та проблеми, з якими стикаються люди, які перебували у екстремальних умовах: інформаційна підтримка, соціально-психологічна та професійна адаптація, працевлаштування.

Під час тренінгу застосовувались різні методи роботи (міні-лекції, дискусії, тестування тощо), які були спрямовані на усвідомлення учасниками бойових дій своїх цілей, підвищення рівня мотивації до самореалізації в сучасних умовах.

На заході були присутні директор Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергій Бабич та заступник начальника відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості Віктор Голуб, які спілкувалися з учасниками про цілісність, необхідність, цікавість та корисність таких заходів у службі зайнятості, а згодом відповіли на запитання присутніх.

– Не забувайте: психологічна стійкість та емоційна рівновага позитивно позначається на вашому фізичному та психологічному здоров’ї, успішній професійній та особистісній адаптації в умовах викликів сьогодення, – підсумувала тренер Ольга Михальчук, звернувшись до учасників заходу.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031