Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою підвищення інформованості про права інвалідів у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся захід для осіб з особливими потребами, присвячений Міжнародному дню боротьби за права інвалідів. До заходу долучилися соціальні служби району.

Співпраця служби зайнятості з соціальними партнерами, які надають послуги особам з інвалідністю, є тісною та довготривалою. Їх інформаційно-консультаційна підтримка підвищує інформованість про можливість вирішення конкретних питань в певних установах.

Начальник відділу обслуговування громадян Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Наталія Лещенко розповіла учасникам заходу про вимоги до страхового стажу при оформленні пенсій за віком, про правила нарахування пенсій для осіб з інвалідністю, про можливість підрахування страхового стажу за допомогою послуги Фонду «Єдиного вікна», відповіла на запитання присутніх.

Про можливість отримання безкоштовної юридичної консультації для вирішення проблемних питань у правовий спосіб, допомоги у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, роз’яснення стосовно залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах розповіла заступник начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук.

Також учасникам заходу надали інформацію про можливість проходження безоплатного санітарно-курортного лікування в залежності від напрямку захворювання та безоплатного забезпечення необхідними технічними і протезно-ортопедичними засобами реабілітації інвалідів на основі рекомендацій комісії МСЕК при зверненні в управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації.

Учасники семінару висловили вдячність за інформаційну підтримку та увагу до людей з особливими потребами.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031