Меню
Герої не вмирають
Банери

Традиційно День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. З цієї нагоди в Здолбунівському районному центрі зайнятості проходив Тиждень підприємця, який розпочався 28 серпня з оглядової екскурсії центру зайнятості для роботодавців. В ході екскурсії директор центру Сергій Бабич надав присутнім поглиблену інформацію про внесок центру зайнятості, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у соціально-економічний розвиток району, реалізацію державної політики зайнятості в сільській місцевості, ознайомив роботодавців з можливостями веб-ресурсів служби зайнятості щодо підбору персоналу.

Для підприємців-початківців фахівцями відділу взаємодії було організовано та проведено семінар на тему: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів», надана інформація по подання статистичної звітності (у тому числі у разі працевлаштування інваліда), відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», адже з початку 2017 року 176 осіб розпочали підприємницьку діяльність.

Протягом тижня для наших гостей діяв консультативний пункт: підприємці дізналися про можливості підтримки в створенні власного бізнесу, зокрема, про компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску, про перспективи працевлаштування, можливості професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації  працівників. Отримали відповіді на питання про професії Рівненського центру професійного-технічної освіти Державної служби зайнятості та особливості навчання слухачів за кожною з них. А познайомитися з красою і різноманітністю навчального закладу гості мали змогу під час віртуальної екскурсії.

В рамках проведення Тижня підприємця директор Здолбунівського РЦЗ Сергій Бабич особисто провів безліч зустрічей з підприємцями району та вкотре наголосив, що розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до місцевого бюджету дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем району, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця, та, найголовніше, забезпечує безробітних роботою.

За вагомий внесок у здійсненні заходів державної політики зайнятості, плідну співпрацю у створенні додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних та з нагоди Дня підприємця Подякою служби зайнятості нагороджено Панчука Миколу Івановича.

Тиждень підприємця в Здолбунівському РЦЗ, проведено для того, щоб показати наскільки це важлива частина економіки, щоб підтримати підприємців, яких в районі близько 1700.

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930