Меню
Герої не вмирають
Банери

05 грудня керівники структурних підрозділів Здолбунівської райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання корупції установ і організацій району та керівники органів місцевого самоврядування взяли участь у семінарі-тренінгу з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання заборон та обмежень, передбачених Законом України

«Про запобігання корупції», який був проведений в режимі відеоконференції представниками Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції.

Фахівці з Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції Тетяна Гетманцева та Юлія Тіткова розповіли учасникам семінару про Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, підготовлені за експертної підтримки ПРООН в Україні та надали консультативні  роз’яснення щодо конфлікту інтересів згідно законодавства.

Учасники семінару мали змогу задавати питання для представників Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції щодо конфлікту інтересів, на які були надані відповіді.

Представники громадських організацій були проінформовані стосовно вимог до повідомлень з питань вчинення корупційних дій, зокрема, як вони повинні бути сформовані, аби дати їм правомірний висновок.

Також учасникам семінару було запропоновано пройти безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!».

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031