Меню
Герої не вмирають
Банери

06 лютого 2017 року в цокольному приміщенні Здолбунівської районної поліклініки відбулося офіційне відкриття соляної кімнати. Головний ініціатор створення кімнати головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк розповів про корисні властивості солетерапії та шлях від ідеї до реалізації.

Соляна кімната оснащена необхідним галогенератором, також тепла підлога дозволяє солі краще концетруватись у повітрі. У кімнаті працює телевізор на якому транслюватимуть мультики для маленьких відвідувачів. Також у планах дитячий куточок, аби перебування на процедурі діткам було максимально комфортним.

Соляні кімнати – це хороший метод лікування, а також і реабілітаційна терапія. Така терапія корисна для людей, які мають бронхо-легеневі захворювання. Також дихання сіллю корисне в цілях профілактики.

Кількість сеансів визначатиме сімейний лікар, все буде залежити від обраної методики лікування. В середньому лікар призначатиме 10 сеансів.

Вартість одного сеансу коштуватиме 20 грн. Для інвалідів 1 та 2 групи, учасників бойових дій АТО та їх сімей – безкоштовно.

Соляна кімната працюватиме з 08:00 до 16:00 год. В цей час там постійно буде присутня медична сестра, яка надасть консультацію щодо отримання направлення на профілактичний курс або лікування.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери