Меню
Герої не вмирають
Банери

День профорієнтації для восьмикласників та десятикласників Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 провела днями фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Для учнів 8 класів начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус провела два профорієнтаційні уроки під назвою «Цікавий світ професій». На уроці спілкувалися про те, для чого потрібна людині професія, про фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої професії, ознайомили дітей з поділом професій на типи за видами діяльності та основною формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Для самопізнання переваг інтересів та нахилів до тієї чи іншої сфери діяльності діти пройшли тестування за допомогою диференційно-діагностичного опитувальника інтересів (ДДО).

Для учнів 10 класу проведено профорієнтаційний урок «На порозі професійного вибору». Під час заняття учні проходили тести на визначення рівня розвитку психологічних процесів особистості: увагу, пам’ять, мислення та волю. Заключним тестом на визначення домінуючих рис поведінки та характеру був «Психогеометричний тест». Присутні активно виконували завдання усіх тестів та слухали корисні поради щодо підвищення рівня психологічних процесів. Надія Білоус також презентувала учням профорієнтаційну платформу «Моя професія», яка дає змогу пізнати глибинні професійні інтереси й цінності, рівень розвитку інтелекту та психологічні властивості особистості.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031