Меню
Герої не вмирають
Банери

На захід для демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції, 11 серпня 2016 року був запрошений представник управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації.

002 (1)У своєму виступі начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Вікторія Миколаївна Ковтонюк поінформувала присутніх про блок надання послуг, видів допомог та пільг учасникам АТО, членам сімей та дітям: про можливість отримання путівок на санітарно-курортне оздоровлення та психологічну реабілітацію, забезпечення безкоштовними ліками, житлом, земельними ділянками, професійну реабілітацію, про умови виплати одноразової допомоги та допомоги до Дня перемоги, отримання путівок на оздоровлення дітей від 6 до 18 років.

Зокрема, акцентовано увагу присутніх на інформації для учасників АТО з інвалідністю щодо можливостей оздоровлення в реабілітаційних центрах для інвалідів та отримання автомобільного транспорту. Також була надана інформація про зміни у законодавстві щодо надання додаткової оплачуваної відпустки для працюючих учасників АТО терміном на 14 днів.

Активно обговорювалися питання щодо пільг та субсидій на комунальні послуги для даної категорії учасників семінару. Начальник активної підтримки безробітних Надія Білоус ознайомила присутніх із наявними актуальними вакансіями в межах та поза межами району, області, можливостями професійного навчання на курсах служби зайнятості, зокрема, про можливості Рівненського центру професійно-технічної освіти Держаної служби зайнятості.