Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному центрі зайнятості інформували безробітних  учасників АТО про їхні права та пільги на заході «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО».

До семінару були залучені організації та соціальні служби району, робота яких пов’язана з наданням консультацій та вирішенням певних питань учасників АТО.

Начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Ковтонюк Вікторія Миколаївна проінформувала учасників заходу про права та пільги відповідно до законодавства: безоплатне  забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержанням компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування, знижки плати за користування житлом та комунальними послугами, медичне обслуговування, виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, що виплачується у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України, першочергове забезпечення житловою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, оздоровлення дітей.

Про зміни у пенсійному законодавстві, про достроковий вихід на пенсію учасників АТО, про умови та правила нарахування страхового стажу  розповіла заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Жовтанюк Світлана Миколаївна.

Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стерник Тетяна Василівна інформувала присутніх про роботу центру, яка полягає в оцінці потреб учасників АТО, з подальшим відслідкуванням вирішення цих питань, та  залученням дітей до різноманітних свят та заходів.

Доречною була інформація заступника військового комісара, начальника відділення комплектування та призову Здолбунівського районного військового комісаріату Назарука Юрія Петровича про умови підписання контрактів на військову службу учасникам АТО, про нове у фінансовому забезпеченні військовослужбовців, про наявні актуальні вакансії (посади) на військову службу за контрактом у військових частинах області та України.

Про можливість отримання юридичної консультації розповіла присутнім начальник відділу Здолбунівського бюро правової допомоги  Позняк Тетяна Радиславівна. Вона ознайомила учасників заходу про роботу бюро, яке забезпечує допомогу у складанні заяв, скарг, інших документів правового характеру, залучення адвоката за рахунок держави для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах.

Начальник активної підтримки безробітних Білоус Надія Степанівна ознайомила присутніх з наявністю громадських організацій «Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО (УВО)», «Психологічна служба Євромайдану» та  Центру допомоги учасникам АТО при Рівненській ОДА, до яких можна звернутися для вирішення питань; учасники семінару отримали інформаційні бюлетені громадських організацій.

Під час заходу учасники активно задавали питання виступаючим, ділилися болючими питаннями, з якими стикаються, та радилися шляхами їх вирішення.

Такі заходи є корисні та  актуальні, вони допомагають ознайомити учасників АТО з правами та пільгами, з організаціями, які займаються вирішенням цих питань та формують позитивне ставлення до соціальних служб, які займаються проблемами учасників АТО.

 

За інформацією Здолбунівського районного центру зайнятості

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031