Меню
Герої не вмирають
Банери

Пізнання світу професій дитиною розпочинається ще у дитсадку. У школі з кожним роком учні удосконалюють свої знання про світ професій під час виховних годин, бесід, екскурсій, конкурсів малюнків, письмових робіт, перегляду відеофільмів тощо.  У цьому велика заслуга класних керівників та практичних психологів.

Особливої допомоги щодо правильності вибору професії очікують учні випускних класів, тому з метою підвищення знань та умінь з цього питання, класний керівник 9-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи №6 Олена Миколаївна запропонувала провести виховну годину у центрі зайнятості на тему: «Як обрати правильно професію?».

27 квітня учнів зустрічала начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус, яка і провела захід.Насиченість інформаційно – довідкової бази центру зайнятості дозволяє цікаво проводити профорієнтаційні заходи для учнів. Надія Степанівна під час лекції використовувала різноманітну наочність для кращого закріплення матеріалу учнями: інформаційні папки про професії, інформаційний стенд «Світ професій – для Вас», інтернет-портал «Труд»  (зокрема, розділ «Пізнай себе»), класифікатор професій, довідник навчальної мережі Рівненщини. Все це знадобилося для кращого засвоєння учнями основної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Також цікавою інформацією для присутніх було ознайомлення молоді з порадами та помилками при виборі професії, анімаційні ролики про професії та інтернет-сайт «Prometeus». Закінчували захід проходженням захопливого «Психогеометричного тесту» на визначення головних, домінуючих рис характеру та особливостей поведінки.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031