Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунові відбувся семінар, під час якого безробітні, котрі потребують перепідготовки та підвищення кваліфікації, ознайомилися з новою системою навчання – дуальною освітою.

Заступник директора з методичної роботи Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Оксана Зигалова та методист Наталія Місюра розповіли учасникам заходу, що дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору.

Безробітні також дізналися про причини розвитку дуальної системи в Україні, побачили структурну схему організації навчання за дуальною формою, ознайомилися з нормативно-правовим забезпеченням та перевагами системи, яка діє.

– Дуальна освіта передбачена лише для професій, які пов’язані з виробництвом, а фінансування її здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, – зазначила Оксана Зигалова.

Учасникам семінару презентували й досвід організації професійного навчання на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ з використанням елементів дуальної системи. Також безробітні ознайомилися з переліком професій, за якими здійснюється навчання у центрі професійно-технічної освіти, та орієнтовним графіком формування навчальних груп на 2018 рік.

Учасники зустрічі охоче ставили запитання та цікавилися можливостями навчання. Після завершення семінару всіх охочі мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30