Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 3 березня для учнів 4-А класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня №7, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», з нагоди Всесвітнього дня письменника фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус провела профорієнтаційне свято.

Оскільки сценарій свята передбачав ознайомлення дітей з професіями, пов’язаних з літературною, музичною та мистецькою творчістю, захід відбувся у приміщенні читальної зали Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

Ознайомлення з творчими професіями відбувалося з використанням віршів, характеристик професій, відгадування загадок та анаграм, виконання цікавих вправ та конкурсів. Родзинкою свята був конкурс «Дерево професій», який дітям дуже сподобався. Під час участі в цьому конкурсі учні використали свої знання про світ професій.

Класний керівник та педагоги, які були присутні на святі, дякували за гарно проведений захід, який як для них, так і для учнів був дуже цікавим та корисним і пройшов надзвичайно весело.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери