Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання керівництва Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар для осіб, які перебувають під апробаційним наглядом з метою підвищення їх поінформованості про послуги служби зайнятості.

У районну філію завітали фахівець першої категорії Марта Слопачук та старший інспектор Сергій Рябущиць Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області спільно з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус ознайомила учасників семінару з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання. Фахівець проаналізувала наявні актуальні вакансії на регіональному ринку праці, вимоги роботодавців до працівників, а також надала інформацію про пропозиції служби зайнятості щодо умов проходження професійного навчання, зокрема у навчальних відділеннях Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Розповідь про переваги легальної зайнятості також була актуальною для молоді. Аби учасники семінару мали змогу у будь-який момент дізнатися про актуальні наявні вакансії, Надія Степанівна ознайомили їх з сектором самостійної роботи.

Для закріплення почутого на заході учасники отримали дані про потребу у працівниках та перелік професій, які можна здобути на курсах служби зайнятості.

Такі заходи з питань соціальної адаптації та підтримки осіб, впливають на підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та відіграють значну роль у зменшенні рівня рецидивної злочинності.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930