Меню
Герої не вмирають
Банери

У межах проведення тижня зайнятості «Служба зайнятості для людей з інвалідністю» фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели для осіб з інвалідністю семінар «Презентація Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

– Професійне навчання у службі зайнятості – одна з актуальних можливостей підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці, у тому числі і для зареєстрованих безробітних з інвалідністю. Можливості Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості щодо проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації для населення є надзвичайно великими. Перелік професій та курсів цільового призначення охоплює усі сфери економіки. Кожна людина, зважаючи на свій стан здоров’я, може підібрати у службі зайнятості те навчання, яке підвищить її конкурентоспроможність та прискорить вирішення питання зайнятості та працевлаштування, – наголосила фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Валентина Оліферчук.

Згодом учасники семінару провели слайдову презентацію про структуру, перелік професій, умови та терміни навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Окремим блоком була надана інформація про групову, індивідуальну, дистанційну форми навчання, про елементи дуального та неформального навчання. Зокрема – про інклюзивне навчання, яке навчальний заклад пропонує виключно для осіб з інвалідністю, насамперед для осіб з вадами зору, за напрямком «Технології комп’ютерної обробки інформації».

До слова, протягом 2018 року фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості залучили до професійного навчання шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації 20 осіб з інвалідністю.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031