Меню
Герої не вмирають
Банери

21 березня відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Члени комісії розглядали бізнес-плани двох безробітних, у тому числі і учасника АТО на теми «Роздрібна торгівля заготовками для вишивання» (Капітула Г.В.) та «Міжнародні вантажні перевезення» (Кравчук А.Р.) з метою погодження у наданні одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Крім фахівців районної філії, у складі комісії були присутні заступник начальника  Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк, начальник відділу економічного розвитку управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації Валентина Бухало, головний державний інспектор Здолбунівського відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Юлія Редчиць.

Члени комісії оцінювали бізнес-ідеї у ракурсі потреб для соціально-економічного розвитку району, цікавилися у безробітних різними організаційними аспектами, що є важливими у започаткуванні майбутнього бізнесу.

Оскільки бізнес-ідеї, надані на розгляд комісії, є особливими у зв’язку з відсутністю конкурентів на економічному ринку Здолбунівського району, члени комісії одноголосно прийняли рішення про можливість надання бажаючим особам одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери