Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розвиток демократичного середовища у навчальному закладі спілкувалися учасники презентації програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», котра відбулася 19 березня у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Саме у згаданому навчальному закладі єдиному на Рівненщині втілюватимуть цей проект. Нині в Україні триває вже третій етап втілення проекту «Демократична школа». Загалом у нашій країні до цієї програми вже долучилося 120 шкіл.

Проект має на меті сприяти демократизації та децентралізації середньої освіти через пропагування освіти для демократичного громадянства і прав людини. Тренери, котрі працюватимуть з учнями, вчителями та батьками, вчитимуть їх бути активними у громадському житті та втілювати у школах демократичні зміни. Під час нинішньої зустрічі тренери розповіли присутнім про особливості програми та пояснили, як саме відбувається демократизація навчально-виховного процесу у школі.

Проект втілюватимуть протягом 2018-2019 років, тож в його межах відбуватиметься низка тренінгів, конференцій та майстерень.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери