Меню
Герої не вмирають
Банери

У приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості для безробітних відбулася презентація навчального закладу – Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Спільно з провідним фахівцем з профорієнтації філії Валентиною Оліферчук захід проводив майстер виробничого навчання Олександрійського  навчального відділення Рівненського ЦПТО ДСЗ Ігор Баранець.

Під час заходу презентували актуальну на ринку праці робітничу професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Майстер виробничого навчання детально ознайомив учасників семінару з потребою професій на сьогодення, продемонстрував матеріальну та технічну навчальні бази, сучасне обладнання навчальних класів та майстерень, з умовами навчання. Особливу увагу Ігор Михайлович приділив інформації про слухачів, які навчалися в попередніх групах, про різні фактори, які вплинули на їхній вибір професійної підготовки та перепідготовки, незалежно від рівня освіти, місця проживання та сімейного становища. Цікаво було слухати про реалізацію планів та намірів колишніх слухачів, їх працевлаштування за професіями в межах області, України та за кордоном.

На завершення заходу слухачі отримали бюлетні з інформацією про Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031