Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунові впродовж місяця в рамках проекту «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом» пройшов навчальний курс «Школа ефективної участі», мета якого – підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.

Під час першої зустрічі представники Громадянської мережі ОПОРА презентували моніторинг участі громадськості під час формування місцевої політики. При цьому, методологія включала два компоненти оцінювання: «Прозорість» (розуміється доступ мешканців до інформації, що пов’язана з діяльністю міської ради ) та «Участь мешканців» (розуміється можливість мешканців безпосередньо впливати та брати участь у формуванні місцевої політики).

Під час першого тренінгу «Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики» учасники дізналися що таке «партисипація», які інструменти участі громадян у формування місцевої політики та особливості їх використання; визначили важливість партисипації та обговорили, як розвивати взаємодовіру між владою та громадою.

Фахівець у сфері партисипації Андрій Токарський пояснив для учасників заходу переваги партисипації. «Використовуючи інструменти участі можна краще зрозуміти потреби зацікавлених осіб; заощадити час і кошти; оглянути конкретну проблему з різних точок зору; підсилити позитивний образ уряду, а також активізувати усю громаду. Крім цього, партисипація збільшує готовність до самостійного вирішення проблеми та можливість знайти порозуміння в конфліктних ситуаціях», – зазначив Андрій Токарський.

Наступний тренінг «Ефективна комунікація, як запорука успішної співпраці» об’єднав здолбунівчан навколо принципів і стандартів проведення публічної  консультації.  Андрій Токарський розповів для учасників заходу щодо яких питань найчастіше проводяться консультації.

Під час третього тренінгу «Мотивація, як передумова досягнення поставлених цілей» учасники спільно розробили способи мотивації влади та громади під час прийняття важливих для громади рішень та дізналися міжнародний досвід підвищення рівня мотивації мешканців.

Також представники Громадянської мережі ОПОРА представили результати моніторингу участі громадськості в процесі формування місцевої політики Здолбунова, а також презентували напрацьовані рекомендації для покращення рівня участі громадськості.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031