Меню
Герої не вмирають
Банери

21 грудня відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації проведено в приміщенні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 спартакіаду серед школярів – вихованців підліткових клубів за місцем проживання.

Відповідно до програми, змагання проходили з таких видів:

–   шашки;

–   дартс;

–   стрибки у довжину з місця;

– естафети: «спортивна змійка», «вперед-назад», «баскетбол та футбол», «рівновага та влучність», «конкурс силачів».

У спартакіаді приймали участь 10 команд (склад команди 8 чоловік: 4 хлопчики, 4 дівчинки). Усі учасники завзято та впевнено  виконували завдання, які включала в себе програма заходу.

Вихованці підліткових клубів дружно та злагоджено проходили усі етапи змагань та достойно виборювали призові місця в особистих заліках, які в загальному підсумку виводили команду до перемоги.

Отож, переможцями спартакіади стали команди «Екстрім» (с. Здовбиця) та «Олімп» (с.Гільча Друга), які набравши рівну кількість балів, посіли в загальному заліку перші місця. Бронзовим призером спартакіади стала команда «Форсаж» (м. Здолбунів).

Команди переможці нагороджені призами та грамотами.

Кожен переможець та призер в особистих заліках змагань отримав особистий приз.