Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській гімназії 18-19 травня з нагоди відзначення дня Європи відбулася першість Здолбуніського району з шахів серед школярів. У змаганнях, які проводилися за круговою системою у двох вікових групах, змагалися 24 учасники, серед яких – троє дівчат.

Найбільшою кількістю гравців була представлена Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

У віковій категорії до 11 років змагалось 8 учасників. Перемогу у ній з результатом 7 очок з 7 можливих здобув учень 3 класу Здолбунівської гімназії Матвій Янковський, друге місце посів учень 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Володимир Бізюк, третім став представник ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Максим Богайчук.

Дуже гострою була боротьба у старшій віковій групі ( 11-17 років), де змагались 14 учасників. Лише в останньому, 13, турі стали відомі три переможці, яких довелося визначати за додатковими показниками. Це учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Антон Хмарук, учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – Олександр Рапчук і шестикласник Здолбунівської гімназії Ілля Нітаговський. Усі троє шахістів набрали по 11 очок з 13 можливих, і саме у вказаному порядку вони обійняли призові місця. Кращою серед дівчат стала учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ельвіра Гусман.

Усіх переможців змагань нагородили грамотами, медалями та цінними призами відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.