Герої не вмирають
Банери

14 вересня 2019 року в Україні відзначали День фізичної культури і спорту.

Цього дня, в місті Здолбунів відбувалися різноманітні спортивні заходи.

Проведено легкоатлетичний пробіг вулицями міста «Біг заради гармонії» у двох вікових категоріях (І вікова категорія – юнаки та дівчата 2007 р.н та молодші, ІІ вікова категорія – юнаки та дівчата 2005-2006 р.н.), а також конкурс малюнку на асфальті на спортивну тематику.

На майданчику зі штучним покриттям Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся фінальний тур та нагородження переможців Чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу 2019 року.

Право брати участь у фіналі чемпіонату вибороли  команди: «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця), «Хлібороб» (м.Здолбунів), «Dream team» (с. Новомильськ-Копиткове), ФК «Здолбунів» (м.Здолбунів).

За підсумками стикових матчів фіналу місця розподілились у наступному порядку :

1 місце –  ФК «Здолбунів» (м. Здолбунів);

2 місце  – «Dream team» (с. Новомильськ – Копиткове);

3 місце – «Хлібороб» (м. Здолбунів).

Окрім переможців та призерів Чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу 2019 року, грамотами та відзнаками були нагороджені учасники чемпіонату.

На стадіоні “Локомотив” відбувся відкритий  турнір з волейболу серед учнівської молоді.

Серед дівчат призові місця були розподілені:  І місце посіла команда Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 6, ІІ місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 та  ІІІ місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 6.

Серед юнаків призові місця розподілилися: І місце посіла команда Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 6, ІІ місце – команда Гільчанського навчально-виховниого комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад та  ІІІ місце посіла команда Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 6.

Також у цей день проведено відкритий турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. У турнірі взяло участь шість команд юнаків та чотири команди дівчат. У грі за третє місце серед юнаків змагалися досвідчена команда з с. Гільча «НВК Гільча» та  юна команда під назвою «Стол», в якій впевнену перемогу здобула команда «НВК Гільча» з рахунком 6:1. У фіналі зустрілися дві досвідчені команди турніру, а саме «Клоуни» та «Здолбунівські бобри», за підсумками гри з рахунком 13:6 перемогу здобула команда «Клоуни».

У турнірі серед дівчат впевнену перемогу здобула команда «Блискавки», перемігши у фіналі дівчат з команди «Форсаж» з рахунком 4:0. У грі за третє місце змагалися команди «Снайпери» та «Ведмеді». Перемогу в цьому двобої здобула команда «Ведмеді» з рахунком 7:5.

В приміщені Здолбунівської  гімназії проходили змагання  першості Здолбунівського району з  шахів серед дітей шкільного віку.

У змаганнях брали участь 17 юних шахістів. Турнір проходив за швейцарською системою в 6 турів з регламентом по 15 хв кожному учаснику.

Нагородження призерів відбулось в двох вікових категоріях:

1 категорія: діти до 10 років.

2 категорія: 11 років та старші.

Призерами  молодшої  категорії стали:

1 місце – Романчук Олесь,  учень 3 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ст. № 7;

2 місце – Бізюк Володимир, учень 2 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1;

3 місце – Бугайчук Максим, учень  3 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 4.

Переможцями старшої групової категорії стали:

1 місце – Нітяговський Ілля, учень 7 класу Здолбунівської гімназії;

2 місце – Гаркушенко Владислав, учень  7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 4;

3 місце – Хмарук  Антон, учень 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. № 5.

Переможці, призери та учасники спортивних заходів нагороджені призами, кубками, медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.