Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва 14 листопада відбувся Променад-фест 2018 «Пісня єднає нас», у межах якого звучали бардівські пісні у виконанні лауреатів Всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

Цей фестиваль започаткував поет і композитор Павло Павелко та творче об’єднання «Фієста» за сприяння управлінь культури та туризму Рівного й Луцька. Головною метою цього заходу є збереження та розвиток української культури, вкорінення української мови серед молоді, відкриття нових талантів.

Під час фестивалю виступили вихованки літературної студії «Зорецвіт» квартет «Амброзія», дует «Антураж», дует «Сестри», сольні виконавці Вікторія Болотнюк, Софія Омельчук з авторськими піснями. До речі, дует «Антураж» (літературна студія «Зорецвіт») брав участь у цьому ж фестивалі 25 жовтня в м. Острог.
Завітали до Здолбунова цього дня і гості з Рівного: лауреати та переможці всеукраїнських конкурсів Ольга Кондратенко, Соня Берук, Богдан Пугачов, Ангеліна Паришникова, вихованці Палацу дітей та молоді, які подарували гостям чудові пісні.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери