Меню
Герої не вмирають
Банери

Дев’ятнадцятого квітня на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбувся майстер-клас Дмитра Голуба – члена Всеукраїнської громадської організації «Українське вільне козацтво». У заході взяли участь члени гуртка «Джура», який діє у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №6, а також педагоги освітніх закладів міста.

За освітою Дмитро Голуб є біологом, нині ж він вивчає лікарські рослини, народну медицину та інші речі, пов’язані з відновленням здоров’я. При цьому він вже багато років цікавиться характерництвом.

Тож учасники майстер-класу дізналися чимало цікавої інформації про козаків-характерників, їхні вміння та можливості. Дмитро Голуб наголосив, що характерники були представниками особливого вищого стану козаків, наділених таємними військовими знаннями. Ритуали, котрі вони практикували – це унікальна і надзвичайно складна система психофізичної підготовки. Саме характерники свого часу навчали козаків добре розуміти властивості природи та застосовувати їх на власну користь.

У ході заходу Дмитро Голуб ознайомив присутніх з техніками навчання молоді, яких у характерників було дуже багато. Згодом учасники майстер-класу спробували виконати початковий комплекс вправ самостійно.

До слова, майстер-клас, який представив учням Дмитро Голуб, є одним з елементів підготовки до дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Зустріч була цікавою для всіх її учасників, адже вони не лише дізналися чимало нового про козаків-характерників та енергетичні практики, а й попрактикувалися у виконанні вправ.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031