Меню
Герої не вмирають
Банери

24 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки «Компетентнісний підхід як умова підвищення якості освіти».

З метою ознайомлення вчителів з технологічним процесом виробництва цементу було організовано екскурсію на «Волинь-Цемент», філію ПАТ «Дікергофф Цемент Україна». Начальник служби охорони праці та навколишнього середовища підприємства Чумак Олександр Ігорович провів пізнавальну екскурсію, в ході якої ознайомив учасників семінару з історією підприємства, сировинною базою та асортиментом продукції, технологічним процесом, екологічними ініціативами по охороні довкілля.

На завершальному етапі учасники семінару відвідали Старомильський кар’єр крейди та Здолбунівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. В ході конструктивної бесіди обговорили питання компетентнісного підходу як умови підвищення якості географічної освіти (доповідач вчитель географії Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисюк О.Б.) та формування ключових компетентностей при вивченні курсу «Фінансова грамотність» (доповідач вчитель географії та економіки Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Зажицька Л.Є.)

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери