Меню
Герої не вмирають
Банери

З нагоди відзначення Дня молоді у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва 24 червня відбувся відкритий бліц-турнір з шахів. У змаганнях, що проводилися у двох вікових категоріях (I вікова категорія: діти 2000 р. н. і молодші, II вікова категорія: шахісти старше 18 років) взяли участь 19 шахістів.

Турнір пройшов за круговою системою з контролем часу – 10 хв. кожному учаснику на всю партію.

У першій віковій категорії, де змагалося 8 шахістів, переможця вдалося визначити тільки у додатковій партії між ученицею 10 класу Здолбунівської гімназії Марією Гнатюк і студентом ДНЗ «Здолбунівський ВПУЗТ» Петром Григоруком. У цій партії перемогу здобула Марія Гнатюк. Третє місце у цій віковій категорії посів її брат Іван Гнатюк.

Не менш запекло проходила боротьба і в другій віковій категорії, де змагалося 11 шахістів. Троє учасників набрали однакову кількість очок: 8,5 з 10 можливих. І лише за додатковими показниками було визначено переможця та призерів шахового бліц- турніру. Ними відповідно стали: Ігор Намінський, Олександр Скірканіч, Володимир Підцерковний.

Всі призери змагань отримали грамоти, медалі і призи відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.