Меню
Герої не вмирають
Банери

У місті Здолбунів 20 лютого 2016 року на Площі Героїв Майдану зібралися сотні людей, щоби з глибокою скорботою згадати трагічні події нашої держави – другу річницю з дня масової загибелі протестувальників на вулиці Інститутській та майдані Незалежності в м. Києві.

Люди прийшли на громадську акцію «ХТО БОРЕТЬСЯ – ТОЙ ДОСЯГАЄ», щоби увічнити велику людську гідність, громадянську і національну відвагу, силу духу і стійкість тих громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності відправили священики Української Православної Церкви Київського Патріархату, греко-католицької та римо-католицької громад міста Здолбунів.[print_gllr id=1494]

Представники районної влади, духовенство, громадськість хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані співвітчизників, виконали Гімн України.

З відчуттям великої скорботи, зі сльозами на очах відбулося покладання квітів та встановлення лампадок до інсталяції, присвяченої Героям Небесної Сотні.

Всі хто прийняв участь в громадській акції мали змогу переглянути документальний фільм “Майдан живий”, послухати літературні читання, а також поспілкуватися з учасниками Революції Гідності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери