Меню
Герої не вмирають
Банери

Випускників Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училищу залізничного транспорту» у районній філії м. Здолбунова інформували про правила безпечної трудової міграції на семінарі «Запобігання нелегальної трудової міграції. Причини та наслідки».

Немає жодної країни у світі, яка б на різних етапах свого розвитку не була б певною мірою задіяна у світових міграційних процесах. Трудові мігранти – особи найбільш продуктивних вікових груп – молодь До такої групи ризику відносяться і випускники професійно-технічних навчальних закладів, які бажають реалізуватися на ринку праці із достойним заробітком та в майбутньому не відкидають планів працювати за кордоном, де є небезпека стати жертвами процесу торгівлі людьми.

На заході учні підвищили свою інформованість про термін «торгівля людьми» та її форми, причини трудової міграції, методи та підходи злочинних угруповань, способів вербування, груп ризику та наслідки трудової міграції. Під час перегляду слайд-презентації «Правила безпечної міграції та працевлаштування», учні дізналися про основні застереження від небезпечних ситуацій. Під час заходу використовувалися матеріали досліджень, проведених Міжнародною організацією з міграції.

На заході учні отримали знання щодо висвітлюваної теми, про переваги, недоліки, наслідки трудової міграції та запобіжні заходи, отримали на згадку брошури та листівки з питань протидії та захисту від торгівлі людьми.

Анонси подій

Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930