Меню
Герої не вмирають
Банери

Є всі підстави стверджувати, що цьогоріч у с. Здовбиця буде збудовано нове приміщення лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Натомість у Дерманській лікарській амбулаторії відбудеться капітальний ремонт.

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, вперше за багато років на вдосконалення цієї галузі спрямовують суттєві суми коштів.

– Нині амбулаторія в Здовбиці – єдиний з таких закладів на Здолбунівщині, що не має власного приміщення, а орендує площі в сільській раді. І це при тому, що Здовбиця – найбільше село району, а тамтешня амбулаторія обслуговує не лише здовбичан. Тому, коли постало питання, де будувати нову амбулаторію, ми разом з головним лікарем Здолбунівського РЦПМД Олегом Сумком визначили, що це має бути саме Здовбиця. Спільно визначили і необхідність проведення ремонту в амбулаторії у Дермані. Ініціативу щодо будівництва у Здовбиці повністю підтримала і голова тамтешньої сільської ради Світлана Година. Про наше бажання збудувати для села сучасний медичний заклад з новітнім обладнанням ми сповістили й місцевих депутатів на одному з перших у цьому році засідань сільської ради, – розповів голова Здолбунівсьокї райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Цього тижня у Міністерстві охорони здоров’я затвердили два згаданих об’єкти, подані Здолбунівським районом. Також цього тижня депутати Здовбицької сільської ради підтримали рішення щодо виділення для будівництва амбулаторії земельної ділянки поблизу сільського стадіону.

Типове приміщення амбулаторії нового зразка

Раніше у Міністерстві регіонального розвитку розробили типові проекти майбутніх амбулаторій, які буде збудовано цьогоріч по всій Україні. Тому повний пакет проектно-кошторисної документації виготовляти не доведеться, потрібно буде лише «адаптувати» проект до нашої місцевості, на що кошти також передбачені.

Будівництво здійснюватимуть за співфінансуванням: 80% – кошти з Державного бюджету, 20% – з місцевих бюджетів.
До слова, реконструкцію приміщень решти АЗПЛМ Здолбунівщини заплановано здійснити коштом Світового банку. Більшість проектів реконструкції наразі вже проходять експертизу.

Анонси подій

Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031