Меню
Герої не вмирають
Банери

Команда учасників інноваційного проекту з профорієнтації для учнівської молоді відвідала Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей. Наразі у команди триває навчально-дослідницький етап підготовки вивчення туристично привабливих об’єктів, вивчення та збір матеріалів цих об’єктів.

Учасниками команди є учні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, які будуть представляти Здолбунівщину у міжрайонному огляді, що відбудеться у районному будинку культури у листопаді цього року.

З метою поглиблення знань про історію міста, розвиток промисловості та побуту населення, необхідних для підготовки до Проекту, куратори організували команді екскурсію в музей.

Екскурсію проводив директор музею Олег Тищенко. Під час неї діти почули багато цікавої та корисної інформації, побачили велику кількість музейних експонатів, побували у підвальних приміщеннях будівлі, які в минулому слугували камерами ув’язнення. Захід був насичений позитивними і сумними розповідями з історичного минулого та сучасності міста й району. Діти та їхні куратори подякували за чудово проведену екскурсію. Але надовго не прощалися, бо попереду ще не одна зустріч з паном Олегом: його знання неодмінно знадобляться учням у підготовці завдань для Проекту.

Побажаємо учасникам команди вдалих та цікавих досліджень.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031