Меню
Герої не вмирають
Банери

Учасники команди «Ватра», які готуються до профорієнтаційного проекту «Знай і люби свій край», побували на професіографічній екскурсії на підприємстві залізниці. Екскурсію організувала Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості з метою підвищення знань про важливість та актуальність професій, які стосуються залізничної магістралі.

Учасники проекту побували у ВП «Локомотивне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Інженер-технолог цього підприємства Володимир Лобінський розповів школярам про історію розвитку залізниці та провів екскурсію підприємством. А у ВП «Моторвагонне депо Здолбунів» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з дітьми працював виконувач обов’язків головного механіка Віктор Гроуда.

Під час екскурсій діти отримали інформацію про різновиди тепловозів та електровозів, про професії, пов’язані з рухом та керуванням потягів, їх ремонтом та профілактикою. Учням було цікаво побувати у різних ремонтних відділеннях підприємств, адже це дало змогу зрозуміти важливість та відповідальність робіт, які виконують працівники різних професій. Особливе враження на гостей справили розміри деталей та двигунів потягів, великі токарські станки, важке обладнання слюсарів та складна робота електриків.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930