Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання дирекції Новомощаницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели низку профорієнтаційних заходів для учнів 8-х та 9-х класів.

Зустріч з учнями віддаленого села Здолбунівщини розпочалася у приміщенні центру зайнятості із знайомства з інформаційним наповненням папок про послуги служби зайнятості, кваліфікаційними характеристиками професій, про центри професійно-технічної освіти ДСЗ. У залі групової роботи провідний фахівець активної підтримки безробітних Тетяна Козарик на занятті «Світ професій та твоє місце у ньому» спілкувалася з учнями про основні вимоги при виборі майбутньої професії, про навчальні заклади, наміри учнів, ознайомила з діагностичною платформою «Моя професія: консультаційна мережа» та роздала буклети «Навігатор вибору професії» і «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Далі до роботи з учнями сільської місцевості приєдналися працівники з виробничих підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця», які спільно з Тетяною  Миколаївною провели захід «Залізниця, залізничні професії та навчальні заклади», по завершенню якого учні отримали від гостей заходу, помічників начальників з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяни Кухарчук, ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галини Бартошук та ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галини Кащук, буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади».

Так як діти завітали у тиждень права, їх ознайомили з важливістю та значенням всесвітнього Дня прав людини. Спілкувалися про історію прийняття Загальної декларації прав людини, і, як наслідок цього, відзначення всесвітнього Дня прав людини, про сучасну кваліфікацію прав людини за цілою низкою напрямків. На згадку про цей день діти отримали вибірку статей з Конвенції ООН про права дитини та буклет Безоплатної правової допомоги  «Твої права-твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини» про можливість отримання юридичної підтримки для захисту своїх прав.

Наступний захід, який організували фахівці служби зайнятості для учнів – професіографічна екскурсія в Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», яку провела психолог Валентина Романівна. Діти побачили навчально-методичну базу училища, дізналися про перелік професій, які можна тут здобути, умови навчання та проживання.

Цей день для учнів  був насичений масою позитивних вражень та емоцій, діти отримали багато нової та корисної інформації.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930