Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою проведення профорієнтаційних заходів на тему «Світ професій», фахівець Здолбунівського районного центру зайнятості Надія Білоус відвідала учнів Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

Метою заходу було поінформувати учнів початкових класів щодо кількості існуючих професій у світі, їх значення у житті людини та в ігровій цікавій формі залучити дітей.

Зазвичай, ознайомлення малечі із професіями розпочинається ще у дитсадку, але коли ти вже знаєш алфавіт, вмієш читати та писати – закріплювати знання про професії за допомогою завдань та вправ набагато цікавіше, швидше та веселіше, що й відбувалося на уроках у Гільчі Першій.

Діти із задоволенням відгадували загадки, кросворди та ребуси про професії, слухали лекцію про одну із найдавніших професій у світі – продавця, закріпивши почуте про необхідні вміння, знання, знаряддя праці та вимоги до працівника цієї професії.

Вправно показали себе учні і у конкурсі «Творці», завданням якого було назвати найбільше професії, які залучаються до виготовлення предмету, у нашому випадку була «хлібина».

Така методика викладання профорієнтаційного матеріалу підвищує інтерес дітей до знань про професії, а виконання завдань навчає їх працювати у групах, що є важливим у формуванні рис характеру людини та відношенню до оточуючих.

Також, діти спробували відгадувати професії за описом роботи, призначенням, визначати основні вміння та вимоги до професії.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728