Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці районної філії та бюро правової допомоги провели профорієнтаційно-юридичний захід для учнів ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Учасників ознайомили з послугами служби зайнятості, зокрема, для випускників професійно-технічних навчальних закладів, розповіли про можливості проходження професійного навчання шляхом перепідготовки та підвищення кваліфікації. Начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус продемонструвала презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, детально зупиняючись на професіях, які є актуальними і затребуваними на підприємствах наших міста та району.

Потому відбулося спілкування учнів з начальником відділу «Здолбунівське бюро правової допомоги» Тетяною Позняк. Спочатку присутніх ознайомили з послугами та роботою організації, а згодом відбулося обговорення різноманітних юридичних питань стосовно прав та обов’язків людини.

Оскільки присутні – особи неповнолітні, під час заходу розглянули види адміністративної та кримінальної відповідальності, їх наслідки для подальшого життя та трудової діяльності. Активно учні обговорювали і юридичні наслідки різних ситуацій, які можуть трапитися у житті неповнолітніх, а корективи, відповідно до норм законодавства, вносила Тетяна Радиславівна. Учасники активно долучалися до обговорень та дискусій. Ті питання, які було порушено під час заходу, та відповіді на них дали змогу учням усвідомити, що за свої дії та вчинки необхідно нести відповідальність.

Наприкінці заходу його учасники привітали гостю з прийдешнім професійним святом – Днем юриста, який відзначатимемо 8 жовтня, побажавши всього найкращого та подальшої плідної співпраці зі службою зайнятості у підвищенні юридичної поінформованості населення, у тому числі учнівської молоді.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031