Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для учнів державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» провели низку інформаційно-консультаційних заходів.

На тренінгу з техніки пошуку роботи учням, які здобувають професію «перукар, манікюрник», отримали корисну інформацію про послуги служби зайнятості для випускників професійно-технічних навчальних закладів, про наявні актуальні вакансії, сучасні вимоги роботодавців до працівників, основні правила складання резюме, та про те, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем. Під час розповіді про Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з використанням презентації та інтернет-сайту навчального закладу присутніх ознайомили з можливостями проходження професійного навчання шляхом перепідготовки та підвищення кваліфікації, з його матеріальною та технічною базами, переліком професій та напрямками курсів підвищення кваліфікації.

А на семінарі «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми» розкрили важливі питання сьогодення для населення країни. Активну участь учні брали в обговоренні питань нелегальної трудової міграції, її причин та ризиків для людини. Презентації досліджень, проведених Міжнародною організацією з міграції щодо ситуації постраждалих від торгівлі людьми осіб, змінили думку присутніх про небезпечність нелегальної трудової міграції та її наслідків. Задля підвищення інформованості на випадок здійснення трудової міграції учасників семінару ознайомили з правилами безпечної міграції та працевлаштування, роздали інформаційні матеріали.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031