Меню
Герої не вмирають
Банери

Правовий брейн-ринг «Що я знаю про свої права та обов’язки?» відбувся нещодавно у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва. Захід організували організований працівники бібліотеки, служби зайнятості та бюро правової допомоги, а до участі в ньому запросили учнів Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Метою заходу було ознайомлення з правами, що гарантуються законом, сприяння формуванню правового світогляду, системи теоретичних поглядів на права дитини, формування активної позиції дітей щодо реалізації себе та своїх прав у житті, правової свідомості.

Під час виконання завдань діти розвивали логічне мислення, підвищували інтерес до правових знань та зацікавленість у вивченні Конвенції ООН про права дитини, вчилися користуватися своїми правами та використовувати знання на практиці.

Після заходу учні мали змогу ознайомитися з правознавчою літературою, представленою на виставці у бібліотеці до Тижня права «Правові знання – юним громадянам», отримати роздатковий матеріал «Витяг з Конвенції ООН про права дитини» та буклети «Безоплатна правова допомога».

Присутні на заході вчителі зазначили, що захід був корисним, цікавим та таким, що зацікавив учнів вивченням правознавства.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930