Меню
Герої не вмирають
Банери

 Учні з ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного  транспорту» відвідали Здолбунівську філію Рівненського обласного центру зайнятості. Метою зустрічі було проведення семінару «Техніка пошуку роботи».

Випускникам професійно-технічних навчальних закладів не завжди вдається отримати омріяне перше робоче місце відразу після отримання свідоцтва про присвоєння робітничої професії. Про це свідчить і статистика працевлаштування випускників різних рівнів акредитації, у випускників ПТУ – найвищий рівень, але він не є 100%.

У зв’язку із зростанням чисельності безробітних та підвищення конкуренції між претендентами на вільні робочі місця та вакантні посади, випускники мають невеликі шанси. Але навіть при відсутності досвіду роботи та глибоких професійних знань ця категорія має і переваги: триваліший період майбутньої працездатності у порівнянні з іншими віковими групами працівників; відсутність негативного досвіду безвідповідального ставлення до результатів праці; більш висока мобільність та адаптивність. Підвищує конкурентоспроможність молоді на ринку праці і інформація про вміння шукати роботу.

Основною метою зустрічі є надання інформаційно-консультаційної інформації з техніки пошуку роботи. Завідувач сектору активної підтримки безробітних Надія Білоус поінформувала присутніх про особливості працевлаштування в сучасних умовах, ознайомила з основними джерелами вакансій, з правилами написання резюме та методами його використання, із принципами ведення співбесіди з роботодавцями, порадила, як утриматися на новій роботі та ознайомила з перевагами легальної зайнятості.

Для додаткової інформації учнів ознайомили з Інтернет-сайтом Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ та розповіли про можливості підвищення кваліфікації за кошти служби зайнятості.

Закінчився захід під розумні та доречні вислови: «Людина, від якої залежить Ваше працевлаштування, це ви самі» та «Вам треба бути готовим до виконання роботи, що має назву “пошук роботи».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031