Меню
Герої не вмирають
Банери

Нині дуже важливою є підготовка школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я, формувати у них свідому позицію щодо безпеки життєдіяльності.

Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я. Вони мають змогу оволодіти основами здорового способу життя, навичками безпечної поведінки повсякдень та при виникненні надзвичайних ситуацій.

У межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 в період з 16 по 20 квітня, відбулася низка заходів: рухливі ігри «Пішоходи та автомобілі», «Водії», мандрівка «Веселим потягом», сюжетно-рольова гра «Правила захисту від інфекцій», тренінгове заняття «Зроби свій вибір на користь життя», проект «Маршрут твоєї безпеки», єдиний день інформування «Убезпеч своє життя», урок-дослідження «Як зберегти життя в сучасному світі, практичне заняття «Надання домедичної допомоги потерпілому» та ін. До заходів долучилися учні різного віку.

Відбувся також день ЦЗ з відпрацюванням практичних дій у ході проведення тренування «Пожежа», до якого було залучено працівників НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Н. Зищук та С. Степанюка.

Підсумовуючи результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна впевнено констатувати, що питання безпеки життєдіяльності юного покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце. Адже саме від таких знань залежить його майбутнє – щасливе та безпечне.

Анонси подій

Банери

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031