Меню
Герої не вмирають
Банери

Літо швидко промайнуло, і розпочався новий навчальний рік для школярів і для служби зайнятості. 10 вересня у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулося перше профорієнтаційне заняття “Пізнай себе для вдалого вибору майбутнього” у прийдешньому навчальному році для учнів 11-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

На занятті учасники пригадали основні елементи формули вибору професії, ознайомилися із важливістю перегляду пропозицій навчальних закладів щодо умов вступу, навчання, проживання. Спілкувалися про роль у житті людини темпераменту, характеру, емоцій, та переглядали відеоролики для закріплення матеріалу.

Під час заняття учнів ознайомили з профорієнтаційним інноваційним інтерактивним програмним продуктом із застосування віртуальних елементів у профорієнтації «Атласом професій майбутнього з доповненою реальністю», який містить розширену інформацію про професії майбутнього з 3D презентаціями, та завантажується на смартфон.

Для поглибленого самопізнання учні отримали інформаційні буклети «Навігатор вибору професії», що містить інформацію про діагностичну платформу «Моя професія», що пропонує пройти тести на визначення професійних інтересів та цінностей, рівня розвитку інтелекту та психологічної схильності до певних видів професійної діяльності.

Заняття сподобалося присутнім насиченістю корисною та цікавою інформацією.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери


Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031