Меню
Герої не вмирають
Банери

Служба зайнятості спільно з підприємствами залізничного профілю організували профорієнтаційну зустріч «Залізниця, залізничні професії та залізничні навчальні заклади» для восьмикласників Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Про значення одного із найефективніших видів транспорту для перевезення населення та вантажів – залізничного, інформував відеофільм «Львівська залізниця», який організатори заходу продемонстрували учням. Для підвищення інформованості про актуальні для різних підрозділів залізниці професії школярів ознайомили із слайд-презентаціями. Гості заходу – помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук, помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук та помічник начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галина Кащук – розповіли присутнім про специфіку роботи підрозділів та її значення для успішної та ефективної роботи залізниці. На згадку про захід діти отримали інформаційні буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади».

Під час заходу використовувалися відео, інформаційно-консультаційні матеріали, розроблені Регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728